Announcement bar for clients

Helsinki, Pasila

Rekrytointipalvelut kattavasti Helsingissä

Vuonna 2002 perustettu Adecco Helsinki on Suomen ensimmäinen Adeccon toimipiste. Yhteisen pääkaupunkiseudun yksikön kanssamme muodostavat Vantaan ja Kotkan toimipisteet, jotta voimme yhdessä palvella asiakkaitamme ja työnhakijoita mahdollisimman laadukkaasti.

Adecco Helsinki muodostuu asiakaslähtöisistä asiantuntijoista, jotka tekevät tiiviisti työtä yhdessä huippuluokan joukkuehengellä. Tiimissämme yhdistyvät vankka asiantuntijuus henkilöstöpalvelualasta ja intohimo asiakastyöhön ja mallikkaasti suoritettuihin rekrytointeihin. Kantavana ajatuksenamme on, että työtä tehdään yhteen hiileen puhaltaen ja tosissaan, muttei otsa rypyssä. Kannamme vastuun kaikesta tekemisestämme ja ihmisistä, jotta voimme taata parhaan mahdollisen hakuprosessista asiakkaillemme ja työnhakijoillemme.

Yhteystiedot

Adecco Pasila

Ratamestarinkatu 7
00520 Helsinki

Myynti

Heidi Haikonen

Head of Sales

heidi.haikonen@adecco.fi
+358 50 360 0160

Maarit Yrjänheikki

Head of Recruitment Services

maarit.yrjanheikki@adecco.fi
+358 40 183 1791

Heidi Jansson

Account Manager

heidi.jansson@adecco.fi
+358405570161

Tomi Kolu

Key Account Manager

tomi.kolu@adecco.fi
+358 40 640 3118

Kim Korhonen

Key Account Manager

kim.korhonen@adecco.fi
+358 50 574 5657

Henri Hänninen

Key Account Manager

henri.hanninen@adecco.fi
+358 40 704 8406

Henkilöstövuokraus ja rekrytointi

Katri Kupari

Branch Manager

katri.kupari@adecco.fi
+358 40 685 7425

Sisko Lahtinen

Senior Recruitment Consultant, Team Manager

sisko.lahtinen@adecco.fi
+358 40 779 5541

Mika Laakso

Senior HR Consultant

mika.laakso@adecco.fi
+358 40 568 0674

Kim Oljemark

Senior HR Consultant

kim.oljemark@adecco.fi
+358 40 623 7732

Olli Nyman

Recruitment Consultant

olli.nyman@adecco.fi
+358 40 630 3237

Ilja Kuhmonen

HR Consultant

ilja.kuhmonen@adecco.fi
+358 40 131 9139

Tuukka Vesa

HR Consultant

tuukka.vesa@adecco.fi
+358 40 160 6137

Riikka Ristimäki

Senior Recruitment Consultant

riikka.ristimäki@adecco.fi
+358 40 662 5631

Janne Mattila

Senior Researcher

janne.mattila@adecco.fi
+358 40 774 9192

Marita Auramaa

Senior Executive Consultant

marita.auramaa@adecco.fi
+358 40 668 4220

Jonne Perola

HR Consultant

jonne.perola@adecco.fi
+358 40 154 8101

Kai-Christian Kotiaho

Business Support Assistant

kai-christian.kotiaho@adecco.fi
+358 40 371 4245

Rose Heinonen

Employee Relations Specialist

rose.heinonen@adecco.fi
+358 40 648 3997

Maarit Yrjänheikki

Head of Recruitment Services

maarit.yrjanheikki@adecco.fi
+358 40 183 1791

Vilma Hyvönen

Senior HR Consultant

vilma.hyvonen@adecco.fi
+358 40 621 6202

Jenni Uusi-Autti

Senior Consultant, Assessment

jenni.uusi-autti@adecco.fi
+358 40 575 5899

Pauliina Rintala-Dimic

Assessment Consultant

pauliina.rintala-dimic@adecco.fi
+358 40 149 5197

Suvi Ikola

Senior HR Consultant

suvi.ikola@adecco.fi
Opintovapaalla

NÄYTÄ ENEMMÄN

Rekrytointi- ja henkilöstövuokrauspalvelut Helsingissä

Asiakasyrityksillemme olemme luotettava, vastuullinen rekrytointikumppani. Ammattitaitoinen ja osaava konsulttitiimimme hoitaa ja täyttää jatkuvasti rekrytointeja monenlaisiin valkokaulustehtäviin. Adecco Helsinki löytää oikeat osaajat muun muassa asiakaspalvelun, taloushallinnon, markkinoinnin, toimiston, myynnin ja kiinteistöalan asiantuntija-, päällikkö- ja johtajatason rooleihin. Lisäksi huolehdimme myös erilaisista teknisistä, IT-alan sekä projektinhallinnan rekrytointiprosesseista.

Rekrytointien lisäksi Adecco Helsingin tiimi avustaa asiakasyrityksiään henkilöstövuokrauksessa, ja Adeccon kattavista arviointi- ja henkilöstön kehittämispalveluista yritys saa tukea rekrytointipäätökseen ja esihenkilötyöskentelyyn. Yrityksen toiveista riippuen toimeksiantoja markkinoidaan työpaikkailmoituksilla tai haussa edetään suorahaun kautta. Mikä tahansa yrityksen tilanne onkaan, muovaamme hakuprosessin asiakkaan tilanteen mukaisesti.

Asiakasyritystemme kanssa yhteistyössä painotamme vahvasti kumppanuuden luomista. Tunnemme asiakasyritystemme tarpeet ja rakennamme asiakasyritystemme kanssa vankan yhteistyön, jotta voimme tavoittaa yritykseen ja tehtävänkuvaan soveltuvimmat tekijät.

Etsin työntekijöitä

Avoimia työpaikkoja Helsingissä

Adecco Helsinki tekee yhteistyötä niin kansainvälisten, tunnettujen konsernien kuin paikallisten yritysten kanssa. Rekrytointiprosesseissamme painottuvat erityisesti toimihenkilö-, asiantuntija- ja päällikkötason tehtävät. Meidän kauttamme uuden mielekkään työtehtävän ovat löytäneet muun muassa myyntipäälliköt, käyttöinsinöörit, myyntireskontranhoitajat, HR-asiantuntijat, tekniset myyjät sekä hankinta- ja talouspäälliköt. Mielenkiintoiset avoimet työpaikat Helsingissä löytyvät helposti ja vaivattomasti Adeccon avulla.

Etsin työtä

Olitpa sitten vailla työtä tai työntekijää, Adeccon Helsingin tiimi auttaa sinua. Ole meihin yhteydessä!

Löydä se oikea osaaja

Autamme sinua löytämään ja rekrytoimaan yrityksesi tarpeisiin parhaiten soveltuvia tekijöitä riippumatta siitä, tarvitsetko väliaikaista vahvistusta vai oletko rekrytoimassa työntekijän vakituiseksi osaksi tiimiäsi.

1. Välj yrkesroll


2. Välj antal medarbetare

Rekrytering

Totalt: 0 kr - 0 kr


Bemanning

Timpris: 0 kr - 0 kr / timme

Månadspris: * 0 kr - 0 kr / månad


Prisintervallet tar hänsyn till kandidatens kompetensnivå och regionala prisskillnader.

* Månadspriset baseras på 40 timmar/vecka. Alla priser är exkl. moms.

Tarvitsetko henkilökuntaa?

Tarvitsen:


*Lähettämällä lomakkeen vahvistan, että olen lukenut ja ymmärtänyt tietosuojakäytännön.

GDPR-ehdot

Täyttämällä yhteydenottolomakkeen vahvistat, että olet lukenut ja ymmärrät Adeccon tietosuojakäytännön.

Mikäli sinulla on kysymyksiä tai pyyntöjä tai tarvitset lisätietoja, voit ottaa meihin yhteyttä lähettämällä sähköpostia seuraavaan osoitteeseen: privacy@adecco.fi




Takaisin

Kiitos mielenkiinnostasi!

Adeccolta otetaan sinuun pian yhteyttä!

Copyright © Adecco Finland 2022